Adobe Flash Player Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Mac OS İnternet ve Network Tarayıcılar Adobe Flash Player Mac

Adobe Flash Player Mac 20.0.0.235Üretici: Adobe Systems (Ücretsiz)


Adobe Flash Player Mac  20.0.0.235 Ekran Görüntüsü

Adobe Flash Player Mac sürümü, güncel web tarayıcılar için geliştirilmiş halen dünyanın en çok kullanılan flash animasyon ve web üzerinden izlenen video dosyaları oynatma programıdır.

Adobe Flash Player Eklentisi


Adobe flash player Mac sürümü, güncel web tarayıcılar için geliştirilmiş halen dünyanın en çok kullanılan flash animasyon ve web üzerinden izlenen video dosyaları oynatma programıdır.

Google Chrome ile yüklü olarak gelen bu eklenti Chrome, Mozilla FireFox ve Opera gibi web tarayıcılara sonradan yüklenerek kullanılmaktadır. Eklentinin temel amacı web üzerinden izlenen videolar yada çevrim içi oyunların oynanmasını sağlamaktır. Bazı çevreler tarafından Adobe Flash Player'in teknolojisinin artık yetersiz olduğu ve 11 serisinden sonra işlevini kaybedeceği söylensede eklenti halen dünyanın en çok kullanılan web üzerinden filim, oyun, animasyon oynatıcısı olmaya devam etmektedir ve 20. sürümünü geçtiğimiz günlerde yayınlamıştır.

Adobe Flash Player mac son sürüm bir çok tarayıcıda flash ile yazılmış uygulamaları görüntülenmesini sağlayan platformlar arası, internet tabanlı bir görüntüleme yazılı olması ile birlikte Flash Player ile HD veya HQ videoları , internet üzerinden oynanan oyunları ,grafik oynatma veya oluşturma için de kullanılmaktadır. Eşsiz kalitesi ile tamamı ile kullanıcıların isteklerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Apple tarafından yapılan bir çok açıklamada Flash playerin sistemi gereksiz yere kastığı ve dolayısı ile mobil cihazlarda kullanılmayacağı yönündeydi. Ancak büyük oranda internet üzerinde kullanılan Adobe Flash Playerin hakimiyetine daha fazla direnç gösteremeyen ve kullanıcılar tarafından yapılan baskılar sonucu 2009 yılında IOS cihazlarında da destek vermek zorunda kaldı.

Adobe gibi köklü bir firmanın yazılımı olan Flash player her bilgisayarda mutlaka yüklenmesi gerekmektedir. Sürekli güncellenen ve yapısını daha da geliştiren flash player, windows işletim sistemlerinin hemen hemen hepsi ile tam uyumlu çalışmasının yanında IOS sürümleri ile çalışmaktadır.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Mozilla Firefox Mac
Mac için yine bir başka alternatif web tarayıcı Mozilla Firefox ile daha keyifli bir internet..

Google Chrome Mac
Her ne kadar Mac kullanıcıları Safari uygulamasından memnun olduklarını söyleselerde Google Chrome..

Yandex Browser Mac
Mac standart tarayıcısı olan Safari ye alternatif olarak kullanılabilecek bir Web Tarayıcısı.

Java RunTime Environment Mac
Mac işletim sistemlerinde eğer java uygulama ve programlarını çalıştırmak istiyorsanız Java..

Sleipnir Mac
Sleipnir mac ile internete değişik bir pencereden bakın.