Ashampoo Anti-Virus 2016

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Ashampoo Anti-Virus 2016 1.3.0Üretici: Ashampoo (Deneme Yazılımı)


Ashampoo Anti-Virus 2016 1.3.0 Ekran Görüntüsü

Ashampoo ile bilgisayarınızı daha güvenli bir hale getirebilirsiniz Ashampoo Anti-Virus 2016 deneyebileceğiniz kaliteli programlardan biri diyebiliriz.

Ashampoo 2016 Güncel Antivirüs Programı


Ashampoo Anti-Virus 2016 güncel yapısı ile ve Ashampoo kalitesi ile dünya genlinde milyonlara ulaşmış bir anti-virüs programıdır. Her geçen gün internet kullanımı daha fazla seviyelere yükselmektedir. Buna istinaden internette gezerken ne kadar güvenli sitelere giriyoruz? ve bilgisayarımız hangi derecede anti virüslere karşı korumalı? Alanında kalitesi ve kullanışlılığı ile kullanıcılara güven veren bu program sayesinde, İnternette ve bilgisayarınızda oluşabilecek bütün tehditlerin önüne geçebilirsiniz. Ürün hakkında yapılan yorumları araştırabilirsiniz. Bilgisayarı yormadan sizin haberiniz bile olmadan otomatikman algılama sistemi ile sizin internette daha güvenli gezmenizi ve dolaşmanızı sağlar.

Ashampoo Anti-Virus 2016  geliştiricileri kullanıcı için gerekli olan bütün araçları ürünün içeriğine ekleyerek yüksek donanımlı bir hale getirmişler. Ürün sayesinde bilgisayarınız ilk günkü gibi hızlı ve performanslı olacaktır.
Yazılımda korumayı ön planda tutan firma gelebilecek bütün tehditlere karşı yazılım sayesinde bilgisayarınızı korur. Kişisel kimlik avı hırsızları ve her türlü casus yazılım ile bilgilerinizi ele geçirmek isteyen tüm dolandırıcıları engellemektedir. Bilgisayarınız için en yüksek seviyede performansı sağlayan bu programı kullanmanızı öneriyoruz. Unutmayın ki sanal ortam bile olsa, son yıllarda internet üzerinden birçok kullanıcı maddi kayıplar ile karşı karşıya maruz kalmıştır.

Tüm bu özelliklerin yanında programın en iyi özelliklerinden biri ise programın tabii ki Türkçe dil desteği olması ve Windows XP sonrası yayımlanmış bütün işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışıyor olması diyebiliriz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
ESET NOD32 Antivirus 7
Nod32 bilinen en iyi virüs programlardan biri olan ESET ile bilgisayarınız artık güvende.

ESET NOD32 Antivirus 6
Çok bilinen adı ile NOD 32 çevrim dışı ve çevrim içi tarama özelliği ile bilgisayarınızı hem..

Kaspersky Anti-Virus 2017
Kaspersky Anti Virüs 2016 popülaritesi aslında yavaşlayan bir antivirüs programıdır.

Avast Free Antivirus
Her gün binlerce virüs, spy, solucan, malware ve diğer kötü amaçlı yazılımlar internet üzerinden..

AVG AntiVirus Free
Dünya genelinde nerede ise 600 milyon kullanıcıya ulanılan bir anti virüs programı olan AVG ile..

Comodo Antivirus
Comodo'nun ürettiği ücretsiz bir anti-virüs programı.