Baidu Antivirus 2015

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Baidu Antivirus 2015 5.2.3.105318Üretici: Baidu (Ücretsiz)


Baidu Antivirus 2015 5.2.3.105318 Ekran Görüntüsü

Baidu Antivirus 2015, Kullanıcılarından geri bildirim de alabiliyor olması milyonlarca kullanıcıdan gelen bildirimleri değerlendirip bu değerlendirme sonucunda kendini daha hızlı bir şekilde güncellemeler yapıyor.

Hafif, Hızlı ve Kullanışlı Bir Anti-Virüs Programı


Baidu Antivirus 2015 Çin Halk Cumhuriyetinin en büyük web şirketlerinden biri olan Baidu tarafından ücretsiz olarak yayımlanan bir anti-virüs programıdır. Program şuan için tamamen ücretsizdir ancak şimdilik sadece İngilizce dil desteği olması negatif yönlerinden biridir diyebiliriz. Oldukça kolay kullanımı ve basitleştirilmiş arayüzünün yanında programın boyutu 2 MB den daha az olduğundan dolayı hem sisteminizde yer kaplamıyor hemde sistem gereksinimi de minimumda tutulmasını sağlıyor.

Baidu Antivirus 2015, PC nizi kontrol edecek Komple tarama, Hızlı tarama ve Özel tarama gibi farklı tarama seçenekleri mevcuttur. Bilinen problemleri yakalamak için ayarlanabilir tarama. Ayrıca, dosya sistemi koruması, web erişimi koruması ve gerçek zamanlı koruma gibi özellikleri de mevcuttur. Baidu Antivirus 2015, Kullanıcılarından geri bildirim de alabiliyor olması milyonlarca kullanıcıdan gelen bildirimleri değerlendirip bu değerlendirme sonucunda kendini daha hızlı bir şekilde güncellemeler yapıyor. Sorununuzu açıklayan dosyalar ve imajları kolayca yükleyebiliyorsunuz. E-posta, Line, Skype veya Facebook iletişim bilgilerinizi koyabileceğiniz bir özelliği de mevcut olması programın daha pro aktif kullanıcılardan oluştuğunu görebiliyoruz.

Programın bulut bilişimi özelliği ile internet üzerinden eriştiği virüs tanımlama veri tabanı ile yeni çıkmış virüslere karşı en kısa sürede tepki vererek sizi koruması altına alıyor. program farklı tarama seçenekleri içerisinde geçişler yapabildiğinden dolayı bir seçenek tarafından tanımlanamayan virüs diğer seçenek tarafından tespit edilebilmesine olanak sağlıyor. Avira Virüs, Panda gibi virüs tanımlama motoru gibi alternatif motorlar programı güçlendiren diğer unsurlardır. Özellikle ücretsiz bir Anti-Virüs programı arayanları denemesinde fayda olacağını düşündüğümüz programı denemekte fayda var diyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
ESET NOD32 Antivirus 7
Nod32 bilinen en iyi virüs programlardan biri olan ESET ile bilgisayarınız artık güvende.

ESET NOD32 Antivirus 6
Çok bilinen adı ile NOD 32 çevrim dışı ve çevrim içi tarama özelliği ile bilgisayarınızı hem..

Kaspersky Anti-Virus 2017
Kaspersky Anti Virüs 2016 popülaritesi aslında yavaşlayan bir antivirüs programıdır.

Avast Free Antivirus
Her gün binlerce virüs, spy, solucan, malware ve diğer kötü amaçlı yazılımlar internet üzerinden..

AVG AntiVirus Free
Dünya genelinde nerede ise 600 milyon kullanıcıya ulanılan bir anti virüs programı olan AVG ile..

Comodo Antivirus
Comodo'nun ürettiği ücretsiz bir anti-virüs programı.