Camfrog Video Chat Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Camfrog Video Chat Mac 2.9Üretici: Camshare (Ücretsiz)Camfrog online ses ve video konferans yapabileceğiniz hem MAC hemde Windows versiyonları bulunan bir programıdır.

Sesli ve Görüntülü Chat Programı


Camfrog Video chat, Mac işletim sisteminde de çalışabilen güncel bir sesli ve görüntülü sohbet programıdır. Aynı zamanda sohbet odaları ile dünyanın bir çok ülkesindeki kullanıcılar tarafından da kullanılmaktadır. 

Aynı anda birçok kişi ile video görüşmesi yapabiliyor olmanız programın ne kadar kullanışlı olabileceği hakkında fikir veriyor diyebiliriz.

Camfrog ile uzaktaki arkadaşlarınız artık yakınınızda olacak uzun süre görmediğiniz eski dostlarınız ile haftalık görüşme planlamaları yapabilir yada görüntülü konferans yolu ile çeşitli eğitimler verebilirsiniz.   Çoklu sohbet odaları ve video konferansı yanı sıra aynı anda bir çok kişiye dosya paylaşımı da yapabiliyor olmanızda cabası diyebiliriz.

Camfrog birçok firewall ve router programı arkasında çalışma imkanına sahip çok amaçlı ve çok güzel bir uygulama. Bir diğer özelliği ise hakkınızda vermek istemediğiniz bilgileri girmeden yapmanız gereken tek şey  kurulum ardından bir kullanıcı adı belirleyerek programı kullanmaya başlamak  ve dünyanın her yerinden insanlar ile iletişime geçmek olacaktır.

Bu özellikleri ve 100 milyona yakın indirilme sayısına sahip olan programın kullanıcı sayısının bir hayli yüksek olduğu da dikkate değer bir durum olması sayesinde Camfrog listemize girmeyi başardı ve tavsiye edilme hakkını kazanmış oluyor 


 Mac OS versiyonu ile Camfrog Video chat son sürümü indir ve sesli sohbetin keyfine bakın diyoruz.

Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
Sanal hediye bildirimi güncellendi.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Openfire Mac
Openfire Mac versiyonu yerel ağ üzerinden mesajlaşma programıdır.

ICQ Mac
Mac Sürümü ile ICQ denemeye değer bir Chat Programı.

MorphVOX Pro Mac
Ses değiştirme konusunda oldukça yol kat etmiş olan MorphVOX Pro Mac bir çok sesli konuşma..

Trillian Mac
Trillian Mac sürümü ile bütün sosyal ağ ve anlık mesajlaşma programları tek pencerede ve dolayısı..

Skype Mac
Skype Windows platformuda yayın hayatına başlamış olsada daha sonraki dönemlerde tüm platformlara..

WhatsApp For Mac
WhatsApp Windows Masaüstü sürümünden sonra Mac Bilgisayarlar için olan sürümü de yayımlandı.