Skype Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Skype Mac 7.19.407Üretici: Skype (Ücretsiz)


Skype Mac 7.19.407 Ekran Görüntüsü

Skype Windows platformuda yayın hayatına başlamış olsada daha sonraki dönemlerde tüm platformlara desteğini vermeye başladıktan sonra kullanıcı sayısını arttırmayı başardı. İnternette kullanabileceğiniz en iyi sesli ve görüntülü görüşme programı olar

Skype Mac Sürümü ile Sesli ve Görüntülü Görüşme


Skype Mac, internet üzerinden sesli ve görüntülü Mac den Mac a, Mac den sabit telefonlara, Mac den akıllı telefonlar üzerinden mobil Skype ye, PC den akıllı cep telefonuna, hatta pc den Skype telefonları ile sesli ve görüntülü görüşmeler yapabileceğiniz bir iletişim programıdır. Yani kısacası skype olan herhangi bir cihaz ile herhangi diğer cihazlar arasında hem sesli hemde görüntülü olarak hemde mesajlaşma yolu ile iletişim e geçebilirsiniz. 

2000 yılların başından buyana çeşitli sürümleri ile hayatımıza giren Skype Ma ile  internet üzerinden sesli ve görüntülü görüşme imkanı veren ses kalitesi ilk çıktığı zamanlardan buyana gerçeğe çok yakın ses kalitesi ile diğer tüm benzeri programlardan çok daha başarılı olmuştur.

İnternet bağlantınızın hızına göre değişkenlik gösteren görüntü kalitesi de oldukça iyidir, Skype 2015 sürümü  bunun yanında çoklu video konferansı,çoklu sesli konferansı, dosya paylaşımı ,yazılı chat imkanı,chat gurup odaları,kontak guruplama , SMS gibi hoş özelliklere sahiptir.

Skype 7.7.0.102 versiyonu ile beraber Facebook ve windows live messneger/Hotmail hesaplarınızı artık tek program yani Skype üzerinden kullanma imkanını sağlamakta. Bildiğiniz gibi ocak ayı sonundan itibaren Microsoft windows live messenger sunucularını Skype sunucuları ile birleştirip live messenger alt yapısını artık kapatacağını duyurmuştu dolayısı ile skype kullanımı önümüzdeki aylarda dahada artacak gibi görünüyor.

Programın 16 yıllık tecrübesi ve kalitesi ile allindir.com da skype sayfamızda ki en çok indirilenler kategorisinde yerini alıyor.

Skype Mac sürümü ile de artık mobil cihazlar ile de aynı anda görüntülü konferans yapabiliyorsunuz. Önceki versiyonlarda mobil cihazlar ile görüntülü konferanslara katılınca kamera desteği kapanıyordu. Son sürümü ile beraber artık tüm kullanıcıların görüntülü görüşme desteği getirilmiş.
Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
Mobil cihazlar da artık görüntülü konferanslarda kameralarını aktif edebiliyorlar.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Camfrog Video Chat Mac
Camfrog online ses ve video konferans yapabileceğiniz hem MAC hemde Windows versiyonları bulunan..

Openfire Mac
Openfire Mac versiyonu yerel ağ üzerinden mesajlaşma programıdır.

ICQ Mac
Mac Sürümü ile ICQ denemeye değer bir Chat Programı.

MorphVOX Pro Mac
Ses değiştirme konusunda oldukça yol kat etmiş olan MorphVOX Pro Mac bir çok sesli konuşma..

Trillian Mac
Trillian Mac sürümü ile bütün sosyal ağ ve anlık mesajlaşma programları tek pencerede ve dolayısı..

WhatsApp For Mac
WhatsApp Windows Masaüstü sürümünden sonra Mac Bilgisayarlar için olan sürümü de yayımlandı.