Video Booth

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Video Booth 2.7.9.8Üretici: Video Booth (Ücretsiz)Video Booth programı ile çok daha gelişmiş efektler hazırlayabilirsiniz. Bu program sadece efekt olarak yardımcı olmuyor. Web kameranızı kullanarak resimler ve videolar çekmenize olanak sağlıyor.

Video Booth Video Düzenleme ve Çekme Aracı


Film çekimlerindeki efektlerin gerçekçi olması ve bu kadar kusursuz yapılması hep profesyoneller aklımıza gelmiştir. Bu tür efektler doğru bir program ile ve sıkı bir çalışma ile gerçekleştirilebilir. Windowsun kendi ürettiği yazılımlar arasında mevcuttur. Fakat bu uygulama programları ile basit efektler hazırlayabilirsiniz. Sadece kendinizi geliştirmek adına kullanabilirsiniz.

Video Booth programı ile çok daha gelişmiş efektler hazırlayabilirsiniz. Bu program sadece efekt olarak yardımcı olmuyor. Web kameranızı kullanarak resimler ve videolar çekmenize olanak sağlıyor. Web kameranızın kalitesi ile videolarınızın kalitesi doğru orantılı olacaktır. Çektiğiniz resimleri videoya dönüştürebilirsiniz. Videolarınızın uzantılarını ve kalitelerini değiştirebilir, efektler ekleyebilirsiniz. Ayrıca Video Booth programı ile hazırladığınız videoları zahmetsiz olarak youtube yükleyebilirsiniz. Bu özellik , youtube video yükleyerek para kazananların da işini görecektir.

Video Booth programı ile farklı modların , özelliklerin, çekimlerin keyfine varabilirsiniz. Eğlenceli bir programdır sıkılmadan keyiflice çekimler gerçekleştirebilirsiniz. Çekimlerinizi veya hazırladığınız efektleri de e-posta aracılığı ile arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Video Booth ücretsiz video programının çok kolay arayüzü vardır. Ufak bir uğraş ile programda profesyonel olabilirsiniz. Ciddi video sunumlarınızda size eşlik edecektir. Fragmanlar hazırlayabilir, reklam videoları çekebilir hatta kısa film çekebilir efektler ekleyebilirsiniz. Ayrıca son sürüm indir ile videoyu oluşturan resimlerin arasına gizli reklamlar ekleyebilir izleyicileri etkileyebilirsiniz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Any Video Converter
Any Video Converter gerçekten de çok kapsamlı bir video format dönüştürücü programdır.

Windows 7 Codec Pack
Windows media player için temel ve gelişmiş codec paketlerinin bir araya getirildiği ve otomatik..

Free Video Flip and Rotate
Güncel bir video edit programı olan Free Video Flip and Rotate ile bir çok video formatını..

CyberLink PowerDirector
Video düzenleme programlarının en güncel ve özellikli olanlarından biri olan CyberLink..

Windows Live Movie Maker
Windows kullanıcılarına özel Windows tarafından geliştirilmiş olan live 2012 ile videolarınızı..

Bandicam Screen Recorder
Ekran görüntüsü yakalama adına iyi bir tasarıma sahip olan Bandicam her türlü ekran görüntüsünü..