CloneSpy

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

CloneSpy 3.23Üretici: CloneSpy (Ücretsiz)


CloneSpy 3.23 Ekran Görüntüsü

Otomatik kopya ve benzer dosya silme programı. Ücretsiz ve kolay kullanımı ile tercih nedeni olabilir.

Otomatik Kopya Dosya Silme Programı


CloneSpy, ile İnternet ile haşır neşir olan ve bilgisayarına bol bol download yapan herkesin biriken çeşitli dosyaları bulup silebilirsiniz. Örneğin bir editörseniz bilgisayarınıza bol bol resim veya örnek makaleler indiriyordur. Ya da bir programcıysanız, işlemleriniz için gerekli programları bilgisayarınızda bulundurmak zorundasınızdır.

Ancak yoğun tempoda hepimiz bu indirdiğimiz dosyaları iki kere, bazen abartıp üç kere indirebiliyoruz ve bilgisayarımız gereksiz dosyalarla dolup taşıyor. Bunu önlemek için CloneSpy’ı kullanabilirsiniz. CloneSpy’ı kullanması da çok basit. Sadece 2-3 MB olan bu dosyayı açtıktan sonra incelemek istediğiniz yeri açıyorsunuz, istediğiniz dosyaları taratıyorsunuz.

CloneSpy son sürüm indir eğer aynı dosyadan bire bir aynısı var ise, o dosyaların ikincisini üçüncüsünü silerek bilgisayarınız boş kalabalıklardan temizliyor. Sadece bununla kalmıyor, rahatsızlık veren 0 KB’lik dosyaları da bu program itinayla temizleyip bilgisayarınız da diğer ihtiyaçlarınız için yeni alanlar oluşturuyorsunuz ve diskim doldu derdinden bir süre daha kurtuluyorsunuz. Ayrıca programın ile sadece boyut ile değil aynı zamanda isim ve tarih ile de karşılaştırma yaparak aynı veya kopya dosyaları bulabiliyorsunuz.

Programın güzel yanlarından biri de ücretsiz olması. Eğer siz de bu aynı dosyaları tek tek kendiniz tespit edip silmekten sıkıldıysanız bu programı kullanabilirsiniz. Bu işi görmek için piyasadaki en iyi programlardan biri olan CloneSpy’ı hiç beklemeden indirmenizi tavsiye ediyoruz. Sonuçta, aynı dosyaları sizler için anında, hiç uğraşmadan silecek olan bir program varken tek tek elinizle bütün bilgisayarı dedektif edasıyla dolaşıp aynı dosyaları aramanızın zor olacağı kesin!

Ayrıca, bu işi yaparken de gözümüzden kaçma gibi bir ihtimalin varlığını da unutamayız. Robotların yapması gereken işleri onlara bırakmak en iyisi diyoruz. Windows işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışması sayesinde de tercih nedenleriniz arasında olabilir.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
MiniTool Partition Wizard Free Edition
Alternatif olarak kullanabileceğiniz bir başka hard disk partition yapılandırma programı küçük ve..

DriverMax
İşletim sistemlerinin en çok ihtiyaç duyduğu programlardan biri sürücü bulma programı.

TeraCopy
TeraCopy hızlı bir dosya kopyalama programıdır.

Duplicate Cleaner
Bilgisayarlarımızın kapasiteleri genişledikçe farkında olmadan aynı dosyalardan 1 den fazla sabit..

Total Commander
İşte size hem local hemde FTP üzerinde kullanabileceğiniz mükemmel bir dosya yönetim programı.

EaseUS Partition Master Free Edition
Partition Magic programına alternatif olabilecek Easeus Partition Master Free Edition sürekli..