MiniTool Partition Wizard Free Edition

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Windows Sistem Araçları Dosya ve Disk Yönetimi MiniTool Partition Wizard Free Edition

MiniTool Partition Wizard Free Edition 10.2.1Üretici: MiniTool (Ücretsiz)


MiniTool Partition Wizard Free Edition 10.2.1 Ekran Görüntüsü

Alternatif olarak kullanabileceğiniz bir başka hard disk partition yapılandırma programı küçük ve kompak yapısı ile hızlı bir program denemeye değer.

Disk Partition ve Kurtarma Programı


İşte size yepyeni bir disk sihirbazı programı.  MiniTool partition Wizard Home Edition Partition magic benzeri bir programdır.

Bu program windows işletim sistemlerinin 32 bit ve 64 bit desteğine sahip , ev kullanıcıları hard disklerini bu programla işletim sistemlerini yeniden kurmaya gerek kalmadan istedikleri gibi yeniden bölebilirler veya bölünmüş alanlarını yeniden boyutlandırabilirler veya bölünmüş alanlarını tekrar birleştirebilirler . Ayrıca disk ID sini , Disk seri numarasını ,aktif partition u değiştirebilir. Windows işletim sistemlerinde çökme oranı IOS a göre daha fazla olduğu için bir takım önlemler almakta fayda var özellikle tek parça bir diskiniz var ise bu diski iki ayrı parçaya bölerek yedeklerinizi D: sürücüsünde tutmak bir önlem olabilir .

İşletim sistemleri genellikle C: sürücüsüne kurulur ve sistem çökmesi durumunda veya windowsunuzun yenilemeniz halinde bu sürücüyü silmeniz gereke bilir. İleri seviyede kullanıcılar bu tip sorunları aşma yöntemleri geliştirmiş olsalar da normal yada başlangıç seviyesinde olanlar için bu durum sıkıntı yaratabilir. İşte işletim sistemi kurulu olan bir diski bölmek için bu program ideal olabilir. Birkaç tıklama ve klavye girişi ile sorunsuz bir şekilde diskinizi iki yada daha fazla parçaya bölmeniz mümkün.

Programın arayüzü oldukça büyük ikonlar ile tasarlanmış ayrıca disk bölme ve birleştirme işlemleri birkaç tık ile halledilebiliyor olması programın oldukça kaliteli olduğunu bizlere gösteriyor.  Bu tip programlar oldukça kullanışlıdır  milyonlarca kez indirilmiş olması programın başarısının bir kanıtı olsa gerek . ayrıca Programın ücretsiz olması MiniTool Partition Wizard Home Edition'ün ayrı bir güzelliği

Klasık ve basit bir arayüze sahip olan hızlı ve başarılı sonuçlarından dolayı program listemizde yerini almayı başarıyor.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle MiniTool Partition Wizard Free Edition:
Video İzle MiniTool Partition Wizard Free Edition:

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
DriverMax
İşletim sistemlerinin en çok ihtiyaç duyduğu programlardan biri sürücü bulma programı.

TeraCopy
TeraCopy hızlı bir dosya kopyalama programıdır.

Duplicate Cleaner
Bilgisayarlarımızın kapasiteleri genişledikçe farkında olmadan aynı dosyalardan 1 den fazla sabit..

Total Commander
İşte size hem local hemde FTP üzerinde kullanabileceğiniz mükemmel bir dosya yönetim programı.

EaseUS Partition Master Free Edition
Partition Magic programına alternatif olabilecek Easeus Partition Master Free Edition sürekli..

Awesome Duplicate Photo Finder
Awesome Duplicate Photo Finder, sayesinde bilgisayarınızda bulunan birden fazla sadece..