fre:ac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

fre:ac 1.0.26Üretici: The BonkEnc Project (Ücretsiz)


fre:ac 1.0.26 Ekran Görüntüsü

Adının açılımınından da anlaşılacağı üzere ücretsiz bir MP3 dönüştürme programı olan fre:ac en çok kullanılan ses dosya türlerini MP3 formatına dönüştürebiliyor.

Fre:ac Mp3 Çevirme Programı.


Free audio converter profesyonel mp3 çevirme programı, piyasada bulunan ücretli ve başarısız mp3 çevirme programlarına taş çıkartacak cinsten bir programdır.

Programın bu kadar başarılı olmasının ardında yatan onlarca neden vardır ancak en önemlisi portable olarak çalışabilmesi ve birçok eklenti desteğine sahip olmasıdır. Program MP3, MP4/M4A, WMA, Ogg Vorbis, FLAC, AAC, WAV ve  Bonk gibi formatları desteklemektedir tüm bu formatları kendi aralarında mp3 formatına dönüştürebilir.

Birbirleri arasında dönüştürmek istediğinizde karşınıza birçok sorun çıkmaktadır. Birçok mp3 çevirme programı, mp3’lerin kalitesini düşürdüğü için tercih edilmiyor ve kullanıcılar iyi bir mp3 çevirme programına ihtiyaç duyuyor. İşte free audio converter ise burada devreye giriyor.

Ücretsiz ve küçük boyutlu olması onu mükemmel kılmaktadır. Mesela Audio Cd’den normalde ses dosyalarını alamazsınız ancak bu program sayesinde alabilirsiniz. Mesela bir müziği dinlerken farklı bir türe çevirebilirsiniz. Çalma listesi oluşturup kendi çalma listenizi kaydederek, diğer programlarda kullanabilirsiniz.
Şarkıya ait bilgileri interneti kullanarak çekebilir ve şarkının bilgilerini düzenleyebilirsiniz. Programın içerisine birçok eklenti ekleyerek, programı istediğiniz şekilde yönlendirebilirsiniz. Ses dosyalarınızın kalitesini azaltıp arttırabilrsiniz. Türkçe dil desteği de bulunan program, birçok farklı türü birbiri arasında dönüştürebilme imkanı sunmaktadır.

Tüm bu özellikleri yüzünden en çok indirilen mp3 çevirme programı olarak karşımıza çıkmaktadır. Programın kendini otomatik güncelleme özelliği sayesinde de, program otomatik olarak açıldığında kendini güncellemektedir.
Ücretsiz bir şekilde kendi sitesinden veya yukarıdaki linklten indirebileceğiniz program ile, elinizde bulunan binlerce ses dosyanı tek tek veya toplu olarak istediğiniz formata istediğiniz etiketler ile çevirebilirsiniz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
FormatFactory
Ses, video, dijital fotoğraf gibi multimedya formatını tümünü dönüştürebilen ücretsiz bir format..

Total Video Converter
Dünya genelinde 15 milyondan faza indirilme oranı ile kendini kanıtlamış olan Total Video..

MacX Video Converter Pro
Videolarınızı yüksek çözünürlükte ve mobil cihazların formatına dönüştürmek istermisiniz.

GOM Video Converter
Gom Player dünya genelinde 50 milyonun üzerinde indirilme oranı ile en çok tercih edilen video..

MediaCoder
Etkili, hızlı, çoklu format desteği olan bir video, ses format değiştirme ve rippleme programı..

ConvertXtoDVD
ConvertXtoDVD, tam anlamı ile video dosyalarını DVD formatına çevirmek için tasarlanmış süper bir..