Free Mouse Auto Clicker

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Free Mouse Auto Clicker 3.8.3Üretici: AMAC (Ücretsiz)


Free Mouse Auto Clicker 3.8.3 Ekran Görüntüsü

Bilgisayar başında sadece tıklama hareketleri yaparak mı çalışıyorsunuz. Bu işi otomatik olarak yapabileceğiniz güncel bir otomasyon programı.

Otomatik Fare Tıklama Programı


Ücretsiz otomatik fare kontrol programı olan Free Mouse Auto Clicker siz yorulmadan tüm işlerinizi halledebilceğiniz bir yazılımdır.Kullanımı son derece basittir. Kısayol tuşlarını kendinize göre ayarladıktan sonra bir tuşla tıklamalara başlayıp siz durdurana kadar devam eder.

Arayüzü son derece kullanışlı ve sadedir , hiçbir zorluk çekmezsiniz.Dilerseniz oyunlarda da Free Mouse Auto Clicker adlı programı kullanarak oyun karakterinizi siz yorulmadan sizin yapacağınız işleri yaptırabilirsiniz.Bunlar maden çekmek , balık tutmak hatta seviye atlatmak içinde yardımcıdır. Bunların hepsini tek bir tuşla başlat komutunu vererek yaptırabilirsiniz , durmasını istediğinizde ise durdurma butonuna tıklamanız yeterli.Eğer kısayol tuşlarını ayarlamadıysanız varsayılan başlatma kısayol tuşu ctrl + s , durdurma kısayol tuşu ise ctrl + d.
Avrupa da ve Dünyada bir çok internet kullanıcı tarafından pozitif yorumlar alan Free Mouse Auto Clicker adlı program giderek yaygınlaşmaktadır bu da biz değerli internet kullanıcılarının yoğun işlerini , tempolarını biraz da olsa hafifletmektir.

Sizde bu programa bir an önce sahip olmak istiyorsanız sitemiz üzerinden hiç bir ücret ödemeden ücretsiz olarak indirme yapabilirsiniz. Program Windows 98 den sonrası yayımlanmış bütün işletim sistemlerinde sorunsuz çalışmaktadır. Dünya genelinde milyonlarca kez indirilmiş olan bu program hayatınızı değiştirecek ve iş temponuzu hafifletecektir.
Eğer dilerseniz Saat / Dakika/ Saniye olarak' da ayarlanabilen program sizin ayarladığınız zamana kadar sorunsuz çalışmaya devam eder.

Kapatmak istediğinizde ise ilk olarak stop butonuna tıklamanız ardından exit butonuna tıklayıp kapatmanız yeterli olacaktır. Kolay kullanımı ve özgün grafik görünümü ile tavsiye listemizdeki yerini alıyor ve denemekte yarar var diyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Bios Agent Plus
BIOS yani bir bilgisayarın temel olarak giriş çıkış işlevlerini süren bir yazılımdır.

Google Maps with GPS Tracker
Google hartalarını kullanarak GPS üzerinden yer belirleme programı.

Product Key Explorer
Bilgisayarınızda kullandığınız yazılımların ürün anahtarlarını tarayıp listeleyerek daha sonra..

VMware Workstation
Bir bilgisayarın tam anlamı ile çalışabilmesi için bir işletim sistemleri ne ihtiyaç duyar.

d3dx9_43.dll
d3dx9_43.

Kingo Android Root
Android cihazlarınıza root atmak her ne kadar tavsiye edilmeyen bir durum olsada yinede denemek..