Free MP3 Cutter

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Free MP3 Cutter 1.4Üretici: PolySoft Solutions (Ücretsiz)Elinizdeki MP3 dosyalarında beğenmediğiniz kısımlar mı var. Free MP3 Cutter ile dosyalarınızda saniye saniye kesme işlemini yapabilirsiniz üstelik ücretsiz.

MP3 Kesme ve Düzenleme Programı


Free MP3 Cutter MP3 ile Mp3 dosyalarınızı kolay bir şekilde ve ücretsiz olarak düzenlemenizi sağlayan kullanışlı bir programdır. MP3 dosyalarını dinlerken gereksiz ya da istemediğiniz kısımları Free MP3 Cutter adlı programlar ücretsiz bir şekilde çıkarabilir ya da başka bir dosyadan parça ekleyebilirsiniz.Bir parçadan sadece nakarat kısmını almak isterseniz de Free MP3 Cutter adlı program işinize yaracaktır , sadece nakarat kısmını seçerek bölebilirsiniz. İsterseniz başlangıç ve bitiş noktalarını da seçerek o aralığı kayıt altına alabilirsiniz bu şekilde yüksek yer kaplayan MP3 dosyalarının boyutunu düşürebilirsiniz. MP3 dışında başka hiçbir formata kayıt edilemez,effect ekleyemezsiniz.

Çok gelişmiş , ayrıntılı bir program değildir sadece basit işlerinizi halledebilceğiniz kolay arayüzü bulunan basit ve kullanışlı bir programdır. Free MP3 Cutter adlı program sayesinde şarkıları istediğiniz parçalara bölebilirsiniz.Bu programı kullandığınızda seste herhangi bir bozulma , kalite düşüklüğü yaşanmaz yani orjinal kalır.

Bu basit program Windows 2000 ve sonrası işletim sistemlerinde sorunsuz çalışmaktadır. Program tamamı ile ücretsizdir. Program sürümü 2.0 ile beraber arayüzü tamamen değiştirilmiş , sade ve basit bir arayüz yerini almıştır. Üstelik bu arayüz sayesinde çok daha hızlandırılmıştır böylelikle işlemlerinizi çok daha hızlı yapabilmenizi sağlamış oluyor. Sizde MP3 dosyalarınızı dilediğiniz gibi kesip dilediğiniz gibi yeni parçalar eklemek istiyorsanız bu program tam size göre . Denemenizde kesinlikle fayda var diyoruz ve MP3 ile çok ilgilenenlere özellikle duyurulur.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Virtual DJ
Sektöründe en çok kullanılan ve tercih edilen DJ programı VirtualDJ kolay kullanımı, hızlı..

FL Studio
Uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe ile oluşmuş çok özellikli ve kullanımı kolay mükemmel bir..

Ableton Live
Ableton Live, ile istediğiniz müziği kendiniz kaydedin ve kendi stüdyonuzu kurmak mümkün.

Mixcraft
Acoustica Mixcraft ile kayıt edilmiş her hangi bir ses dosyasını açabilir ve içerisindeki sesleri..

Free Sound Recorder
Basit arayüz, hızlı, işlevsel bir ses kayıt programı.

Virtual DJ Studio
Ses kayıt programları ve DJ programları arasında kısa sürede yerini almış olan bir kaç programdan..