HyperCam

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
HyperCam 2.29 Ekran Görüntüsü

HyperCam 2.29Üretici: Hyperionics Technology (Ücretsiz)


HyperCam 2.29 Ekran Görüntüsü

Ekran görüntüsü yakalama programları arasında milyonlarca kez indirilmiş olan ücretsiz bir yazılım. HyperCam ile ekranınızın tamamını kayıt altına alarak videolar oluşturabilirsiniz.

Ekran Kayıt Programı.


HyperCam ile Ekranınız kolaylıkla Kaydedin. Günümüzde online eğitimin artması ve birçok eğitim şirketinin internet üzerinden sanal eğitimler vermesi, online eğitim sektörünü de farklı alanlara kaydırmıştır. Profesyonel bir eğitmenden amatör bir eğitmene kadar internet üzerinde yapılan eğitim videoları görmekteyiz.

HyperCam, bu amaç ile uğraşan kişilerin ve kurumların önünü açmak ve kolaylık sağlamak için üretilmiş bir yazılımdır. HyperCam’in temel mantığına baktığımızda bilgisayar monitöründe görünen görsel efektleri bir film dosyası halinde kayıt ederek, bir video oluşturmak olduğunu görüyoruz.

Bilgisayarın ekranında yapılan her türlü hareketi kayıt ederek, Avi formatında video şekline dönüştürebilen programı üstün kılan bazı ek özelliklerde vardır.
Son derece küçük ve işlevsel bir program olmasına karşın ücretsiz olması, onu tercih edilebilir yapıyor. Programın çekilen görüntüleri popüler oynatıcı dosyası AVI ile kayıt ettikten sonra üzerinde oynamalara da izin verebiliyor. Ayrıca programa ekran görüntüsünün yanında sesinizi de ekleyebilirsiniz. Ekran kaydından sonra programın ayarları ile video içerisine küçük notlar, şekiller ve yazılar ekleyerek daha akıcı bir eğitime sahip olabilirsiniz.

Program şu anda ücretsiz olarak yayıldığından ekran kayıt programları arasında en çok tercih edilen program olmaktadır. Çünkü içerisindeki özellikler sayesinde bilgisayarımızda yüklü bulunana kodecler sayesinde video boyutu düşürme yöntemi kullanarak gözle görülür bir boyut azalması yaşanıyor.

Bu sayede videoları kolaylıkla dağıtma imkanı artıyor. Ekran videosu çekme programı olan HyperCam’i bilgisayarınız zorlamadan kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
SMRecorder
Ücretsiz olması birinci tercih nedeniniz olabilecek güncel ve hem video hemde resim olarak kayıt..

SnapShot
SnapShot, bir ekran görüntüsü kaydetme programıdır.

WM Recorder
Gerçek Zamanlı Video/Ses Kaydedici Program WM Recorder .

Screen Grab Pro
Eski bir sürüm olsa da windows işletim sistemlerinde kullanılabilen çok güncel olmayan bir ekran..

LiteCam HD
Ekran görüntünüzden video üstelik HD kalitesinde 1080p olacak şekilde kaliteli bir görüntü..

ScreenHunter Free
ScreenHunter 6 bir ekran görüntüsü Capture yani anlık ekran görüntüsü fotoğrafı çelme yada ekran..