LINE

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

LINE 4.0.3.369Üretici: NAVER Japan Corporation (Ücretsiz)


LINE 4.0.3.369 Ekran Görüntüsü

Telefon üzerinden ücretsiz iletişim sağlayan en popüler uygulamalardan birisi olan LINE şimdide Windows bilgisayarlara uyarlandı.

Bilgisayar Üzerinden Ücretsiz Konuşma ve İletişim Programı


Günümüzde telefon üzerinden ücretsiz mesajlaşma ve konuşma programları çok popüler. Bu programlar internet bağlantısı sayesinde haberleşerek mesajlarınızı karşı tarafa iletiyorlar. Bu sayede kabarık telefon faturalarından kurtulan herkes bu tarz anlık ücretsiz haberleşme programlarını ve uygulamalarını çok sevdiler. Telefon üzerinden ücretsiz iletişim sağlayan en popüler uygulamalardan birisi olan LINE şimdide Windows bilgisayarlara uyarlandı. Bu sayede artık bilgisayar üzerinden de ücretsiz olarak mesajlaşmanın keyfine varabileceksiniz.

Tasarımı tamamen Windows ‘a adapte edilmiş olan bu program sayesinde artık tüm mesajlarınızı karşı tarafa tamamen ücretsiz olarak iletebileceksiniz. Ancak konuşmak istediğiniz kişilerin sizin arkadaşınız olması gerekmektedir. Arkadaş eklemek ise tek tuşa tıklamak kadar kolaydır. Üstelik akıllı telefonunuzdaki LINE uygulamasıyla bağlantıda olan bu program sayesinde hem akıllı telefonunuzda hem de bilgisayarınız üzerinde bu programı kullanabilirsiniz. Renkli çıkartmalar, animasyonlar ve ifadeler ile arkadaşlarınıza renkli sürprizler yapabilir ve kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. LINE sayesinde ücretsiz mesajlaşmanın yanı sıra sesli mesaj gönderebilirsiniz.

Ayrıca mesajlarınıza fotoğraflar ya da videolar ekleyerek sohbet ettiğiniz kişiler ile paylaşımda bulunabilirsiniz. İstemediğiniz kişilerden gelen mesajları engelleyip onlardan gelen mesajlara rahatça engel olabilirsiniz. Ayrıca sohbetlerinizi tek bir pencere üzerinden görerek yönetebilirsiniz. Kısacası bilgisayar üzerinden ücretsiz olarak iletişime geçmenin en iyi yolu LINE Programı
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
MorphVOX Pro
Ses değiştirme programları arasında en başarılılarından biri olan MorphVOX Pro ile kadın sesini..

Camfrog Video Chat
Camfrog online ses ve video konferans programıdır her biri 1000 in üzerinde kullanıcıları olan..

Skype
En kaliteli ses işleme motoruna sahip olan Skype 2000 li yılların başından buyana hayatımızda..

Miranda IM  Ekran Görüntüsü Miranda IM
Bir çok mesajlaşma programı ve sosyal hesaplarınızı tek ekrana bağlayabileceğiniz güncel bir..

Spark
Spark tek başına bir işe yaramaz Openfire yerel ağ programının Client programıdır.

Tango
iOS, Android, Mac, Windows gibi en popüler platformlar ile aynı anda çalışabilecek kapasitede..