Moborobo

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Moborobo 5.0Üretici: Moborobo (Ücretsiz)


Moborobo 5.0 Ekran Görüntüsü

Android cihazlar için pc ile bağlantı kurarak uygulama yükleme kaldırma, müzik yükleme gibi bir çok işlemi yapabileceğiniz bir yazılım.

Android Cihazları için Bağlantı Programı


Moborobo ile cep telefonunuz ve bilgisayarınız arasında köprü oluşturabileceksiniz. Son yıllarda akıllı telefonlar ile birlikte, Anroid işletim sistemi de yaygınlaşmıştır. Günümüz akıllı telefonları sayesinde birçok işimizi başka bir cihaza ihtiyaç duymadan cep telefonumuzdan halledebiliyor hale geldik. Artık, cep telefonunuz ile ister internette gezinebilir, ister banka hesabınızı kontrol edebilir, isterseniz de yemek siparişi dahi verebilirsiniz.
Andorid işletim sistemine sahip cep telefonunuzu bilgisayarınıza bağlamak istediğinizde, hem cep telefonunuz hem de bilgisayarınız hemde android işletim sistemine sahip tabletleriniz  birbirleri arasında iletişim kurmalarına olanak sağlayacak bir yazılıma ihtiyaç duymaktadırlar.

Bu yazılımlar cep telefonunuzu satın alırken ürün kutusu içerisinde gelse de bu programlar bazı durumlar için yeterli olmayabilmektedir.Üretici firmanın size sunduğu yazılıma alternatif arıyorsanız ücretsiz olmasıyla öne çıkan Moborobo size yeterli gelecektir. Moborobo piyasadaki popüler cep telefon modelleri başta olmak üzere, yüzlerce farklı modele destek vermektedir.
Basit ve kullanışlı ara yüzü ile cep telefonunuza program yüklemek istediğinizde veya cep telefonunuzdan bir fotoğraf/video almak istediğinizde ihtiyacınız olan tek program  olacak.
Moborobo'nun size sunduğu avantajlar bunlarla da sınırlı kalmayacak.

Bu program sayesinde cep telefonunuza gelen yeni mesajları görüntüleyebilir hatta yeni mesaj yazabilirsiniz. Ayrıca Program ile telefonunuzdaki uygulamaları, resimler, rehber kayıtlarını ve daha birçok şeyi bilgisayarınıza yedekleyebilir ve bu yedekleri yeni satın aldığınız akıllı telefona aktarabilirsiniz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
iTools
iTools, oldukça başarılı görsel anlamda ve kullanım açısından çok iyi dizayn edilmiş iTunes..

Samsung Kies
Samsung cihazlar için hazırlanmış olan pc bağlantı ve cihaz yönetim programı.

iTunes
Apple IOS işletim sistemine sahip cihazlar için hazırlanmış PC bağlantı programı ve multimedya..

BlueStacks App Player
Android işletim sistemini bilgisayar üzerinde çalıştırmak isteyenler için BlueStacks App..

TinyUmbrella
TinyUmbrella programı sayesinde herhangi bir ek bileşene gerek kalmadan ios işletim sistemine..

i-Funbox
Wifi yada Kablo yolu ile iOS cihazlarınıza bağlanarak cihaz içine bilgisayar üzerinden ulaşıp..