i-Funbox

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

i-Funbox 3.0Üretici: i-FunBox (Ücretsiz)Wifi yada Kablo yolu ile iOS cihazlarınıza bağlanarak cihaz içine bilgisayar üzerinden ulaşıp toplu işlemler yaparak cihazınızı daha hızlı organize edebilirsiniz.

Alternatif iphone ve iPod Bağlantı ve Yönetme Programı


i-FunBox Programı sayesinde iTunes ile yapamadığınız bir çok işlemi yapabilecek hatta dosyalarınıza bile müdahale edebileceksiniz.

Program sayesinde ister kablo ister WiFi üzerinden olsun iPhone yada iPod larınıza hızlıca bağlanıp gerekir ise cihazınızdan dosya kopyalayabilir yada cihazınıza dosya kopyalayabilirsiniz.

Program genel hatları ile bir çok işleve sahip bir kaç örnek vermek gerekir. Tek bir klik ile toplu uygulama yükleyebilme APK uzantılı dosyalarınız yedekleme,sürükle bırak tekniği ile yada windows gezgini ile rahatlıkla dosya kopyalama , Uygulama ön izleme ,imzası olmayan APK paketlerinin kurulumunu sağlayabiliyor. Ve tüm bu işleri orjinal program olan iTunes den çok daha hızlı ve kolay yapabiliyor.

Ayrıca i-Funbox  ile iPhone ve iPod ların ayar klasörlerine ulaşabilir cihaz donanımı ayarlarını değişebilirsiniz. Özellikle yeni versiyon sürümlerde ki bir takım değişilikler eski cihazlarda çalışmama durumu olabiliyor .Bu tip durumlarda bazı doysa değişiklikleri yada dosya içerisinden bazı parametreleri değiştirme imkanı vermesi programın ayrıca güzel bir yanı.

Son olarak program ile resim , müzik ve video gibi popüler dosyalarınızı cihazınıza rahatlıkla kopyalayabilir ve program ile cihazınızın komple yedeğini alabilirsiniz..

Apple meraklıları ve ileri seviye kullanıcılar için bu program çok hızlı ve başarılı sonuçlar verebilir.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
iTools
iTools, oldukça başarılı görsel anlamda ve kullanım açısından çok iyi dizayn edilmiş iTunes..

Samsung Kies
Samsung cihazlar için hazırlanmış olan pc bağlantı ve cihaz yönetim programı.

iTunes
Apple IOS işletim sistemine sahip cihazlar için hazırlanmış PC bağlantı programı ve multimedya..

BlueStacks App Player
Android işletim sistemini bilgisayar üzerinde çalıştırmak isteyenler için BlueStacks App..

TinyUmbrella
TinyUmbrella programı sayesinde herhangi bir ek bileşene gerek kalmadan ios işletim sistemine..

DiskAid
iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlar ile bilgisayarınız ile senkronizasyon ve yönetim..