Prism Video File Converter Free

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Prism Video File Converter Free 2.62Üretici: NCH Software (Ücretsiz)NCH Software firmasının kaliteli programlarından biri. Birçok medya programı ile sektöre oldukça başarılı programlar süren NCH nin en iyi video format değiştiren programlarından olan Prism Video File Converter Free ücretsiz sürümü ile denemeye değer

Video Dosyaları İçin format Dönüştürme Programı


Prism video File Converter Plus video Format dönüştürme programları arasında yavaş yavaş yerini almaya başlayan küçük ama kullanımı kolay bir programdır.
Programın genel özellikleri  FLV, MP4, 3GP, VOB, WMV, MPEG avi, asf, divX, flv, mov,mp4, 3gp, m4v, dvd, ogm ve Xvid gibi birçok formati ; aslında windows media playerin oynatabildiği tüm Video dosyalarınızı kolayca dönüştürebilen bir programdır.Ayrıca program bir çok mobil aygıtın PSP, iPod, MP4 player ve android uyumlu cihazların video formatlarını da desteklediği formatlara dönüştürebiliyor. Ayrıca Program ile DVD lerden direkt olarak görüntü dönüştürebiliyorsunuz bu işlemi sadece birkaç tıklama ile yapabilirsiniz.

Programın bir diğer özelliği ise dönüştürmek istediğiniz videonun framerate ve video çözünürlüğünü kendiniz belirleyebiliyorsunuz ve videolarım listesinden çoklu video dönüştürebiliyorsunuz.

Böylelikle iste kaliteli isterseniz alan video boyutunu daha da küçültmek için görüntü kalitesinden feragat ederek dosyalarınızı daha küçük boyutlarda kaydede bilirsiniz.

Son olarak Prism Video File Converter Plus sayesinde bu kayıtlarınızı başka bir programa ihtiyaç duymadan direkt olarak program üzerinden CD yada DVD ye yazdırabilirsiniz.


Genel hatları ile oldukça başarılı bir program ve denemeye değer çoğalan video arşivinizi küçülterek daha saklama alanlarınızda kendinize daha fazla alan yaratabilirsiniz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
FormatFactory
Ses, video, dijital fotoğraf gibi multimedya formatını tümünü dönüştürebilen ücretsiz bir format..

Total Video Converter
Dünya genelinde 15 milyondan faza indirilme oranı ile kendini kanıtlamış olan Total Video..

MacX Video Converter Pro
Videolarınızı yüksek çözünürlükte ve mobil cihazların formatına dönüştürmek istermisiniz.

GOM Video Converter
Gom Player dünya genelinde 50 milyonun üzerinde indirilme oranı ile en çok tercih edilen video..

MediaCoder
Etkili, hızlı, çoklu format desteği olan bir video, ses format değiştirme ve rippleme programı..

ConvertXtoDVD
ConvertXtoDVD, tam anlamı ile video dosyalarını DVD formatına çevirmek için tasarlanmış süper bir..