SmadAV 2016

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Ekran görüntüsü yok

SmadAV 2016 11.04Üretici: SmadAv (Ücretsiz)


SmadAV 2016 11.04 Ekran Görüntüsü

Program tarayıcı virüslerinden, solucan diye tabir edilen virüslere, truva atlarına , script iframe virüslerine, hacker saldırılarına karşıda sorunsuz bir şekilde sizi savunuyor.

SmadAV 2016 Antivirüs Programı


Günümüzde antivirüs programları çok karmaşık olmakla birlikte ücretli olması farklı alternatifler arayışı içine girmemizi sağlıyor. Ücretsiz olarak sorunsuz bir şekilde bilgisayarınızı koruma altına alabileceğiniz SmadAV 2016 programı şık tasarımı ile de bizden tam not alıyor. Normal antivirüs programları gelişmiş algoritmaları sayesinde belirli dosyalara kadar tarama yapabiliyor. Güncel virüs çeşitleri artık bilgisayarınızın kayıt defteri aldı altında oluşturulan bölgesine yerleşiyor . Virüs programları o virüsü bulup silse bile virüs kayıt defterinizde saklanabiliyor. SmadAV 2016 ücretsiz programı sayesinde artık bilgisayarlarınız virüslerden temizlenmiş oluyor.

Programın ücretsiz full sürüm olması , program kalitesi hakkında yanlış düşünmenize sebep olmasın . Bilgisayarınızdaki tarayıcı virüslerinden, solucan diye tabir edilen virüslere, truva atlarına , script iframe virüslerine, hacker saldırılarına karşıda sorunsuz bir şekilde sizi savunuyor. Ayrıca USB belleklerinizi tam zamanlı olarak virüs taramasından geçirdikten sonra hizmetinize sunar. Diğer antivirüs programları gibi sürekli güncellemenize gerek yoktur. Ayda birkez program kendini güncelleyebilir ya da güncelleştirmeleri kapatabilirsiniz. SmadAV 2016 seçeneği ile bilgisayarınıza kurulumunu yapabilirsiniz.

Otomatik algılama teknolojisi ile belirlediğiniz zamanlar da bilgisayarınızı taramasına izin verebilirsiniz. Sonuçları isterseniz kayıt eder , isterseniz e-postanıza mail atılmasını sağlayabilirsiniz. Sonuç olarak SmadAV 2016 programı bilgisayarınızı etkili bir şekilde virüslerden koruyan ücretsiz , kayıt defteri temizleyici , antivirüs programıdır. Sürekli güncellemeleri sayesinde yeni algortimalar geliştirmekteler ve eski sürüm hatalarını düzeltmektedirler.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
ESET NOD32 Antivirus 7
Nod32 bilinen en iyi virüs programlardan biri olan ESET ile bilgisayarınız artık güvende.

ESET NOD32 Antivirus 6
Çok bilinen adı ile NOD 32 çevrim dışı ve çevrim içi tarama özelliği ile bilgisayarınızı hem..

Kaspersky Anti-Virus 2017
Kaspersky Anti Virüs 2016 popülaritesi aslında yavaşlayan bir antivirüs programıdır.

Avast Free Antivirus
Her gün binlerce virüs, spy, solucan, malware ve diğer kötü amaçlı yazılımlar internet üzerinden..

AVG AntiVirus Free
Dünya genelinde nerede ise 600 milyon kullanıcıya ulanılan bir anti virüs programı olan AVG ile..

Comodo Antivirus
Comodo'nun ürettiği ücretsiz bir anti-virüs programı.