Switch Audio File Converter Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Mac Ses ve Video Format Dönüştürme Araçları Switch Audio File Converter Mac

Switch Audio File Converter Mac 4.88Üretici: NCH Software (Deneme Yazılımı)


Switch Audio File Converter Mac 4.88 Ekran Görüntüsü

Mac işletim sistemlerinde kullanılabileceğiniz güncel ve çok sayıda ses formatını destekleyen oldukça kullanışlı bir ses dönüştürme uygulaması.

Mac için Profesyonel Ses Dosyası Dönüştürme Uygulaması.


Switch Audio File Converter Mac, çok stabil hızlı ve güvenli bir ses formatı değiştiren bir program

Programın en güzel özelliklerinden biri çoklu dosya dönüştürebilme yeteneği toplu dosya derken 10 yada 20 dosya değil bir klasör içinde 100 hatta 1000 adet dosyayı rahatlıkla ve sorunsuz bir şekilde dönüştürme imkanına sahip.

Switch Audio File Converter Mac desteklediği ses dosya türlerini sıralamak gerekirse başlıcaları wav, mp3, wma, mov, amr, aac, mpga, dct, au, aif/aiff, raw, mp2, m4a, ogg, avi, mid, flac, dvf, vox, cda, gsm, sri, dss, msv, wmv ve daha bir çok ses dosyasını tek tık ile dönüştürebiliyor. Ayrıca programın mp3 ve wav dosyası gibi en popüler ses dosyası sıkıştırma özelliğine de sahip.

Programın kapsamı sadece ses dosyası dönüştürmekle bitmiyor ayrıca program ile her türlü DVD dosyasında sadece ses dosyalarını çekebilir böylelikle beğendiğiniz film müziklerini de ses arşivinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca mp3 formatındaki ses dosyalarınızı AMP formatına dönüştürerek mobil telefonlarınız da zil sesi olarak da kullanma imkanı vermekte.

Son olarak program farenizin sağ tuşunda oluşan menüsü ile tek tık ile programa girmeden hızlı dönüştür seçeneği programın kullanım kolaylığını bir o kadar da arttırmış.

Kullanıcı dostu arayüzü ve ve basit kullanımı yanında hızlı dönüştürme ve sıkıştırma yeteneği sayesinde oldukça kullanışlı bir program.

Programın Mac sürümün de de harika çalışıyor, beklentilerimizin üzerinde oldukça yüksek performans sayladığını söyleyebiliriz.  
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Total Video Converter Pro Mac
150 den fazla video formatı ve 30 kat daha hızlı convert hızı ile kesinlikle kullanılması gereken..

Prism Video Converter Plus Mac
Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlada çalışabilen ve bir çok güncel video formatını..

HandBrake Mac
Mac bilgisayarlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz güncel bir DVD Rippleme programı olan HandBrake..