TouchCopy

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

TouchCopy 16.25Üretici: Wide Angle Software (Deneme Yazılımı)


TouchCopy 16.25 Ekran Görüntüsü

iTunes programından sıkılanlar için hazırlanmış kullanımı daha kolay güncel bir apple cihazları bağlantı ve yönetim programı.

iTunes Benzeri Yönetim Programı.


iTunes hükmüne son verin, Apple markasının kendi programlarını kullandırma zorunluluğunu bilmeyen yoktur. Ipod, Iphone, Ipad ve Mac gibi kendi ürünlerinde bazı özelliklerin kullanılabilmesi için iTunes programına ihtiyaç vardır.

Büyük bir dezavantaj olan bu sorunu kökten halletmenin bir yolu vardır. Touch Copy adlı program, itunes programının tüm yeteneklerine sahiptir ve programın yapabildiklerini ücretsiz sürümde sınırlı sayıda yapabilmektedir.

Özellikle İphone marka telefonlarda müzik, ses, media dosyalarını başka bir bilgisayara taşımak için iTunes’in bilgisayarda kurulu olması gerekiyordu. Bu da Windows işletim sistemine sahip ve Apple ürünü olan kişiler için büyük bir çile idi. Çünkü iTunes hem kullanışsız hem de hantal idi.
Touch Copy ise iTunes’in yapamadığı birçok işlevi yerine getiren bir yazılım. Güncel işletim sistemlerini destekleyen bu yazılımda ses ve müzik gibi birçok dijital dosyayı kolaylıkla bilgisayarımıza aktarabiliyoruz.

Programın ücretli olması, onu kullanmanıza engel değildir. Lisanssız kullanımda tek seferde 100 adet dosyaya kadar taşıma yapabilmektedir ve içerisindeki gelişmiş özellikler ile iTunes kullanımını geri de bırakmaya başlamaktadır. iTunes’den daha kolay kullanıma ve kullanışı kolay arayüze sahip olması mac kullanıcıları dahil birçok Apple müşterisinin ilgisini çekmektedir. Fotoğraf, müzik, video gibi her türlü dosyayı uygun formatta bilgisayara kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Touch Copy programının mac bilgisayarlarda da olması, programın iTunes programına büyük bir rakip olacağını göstermektedir. Özellikle hızı ile dikkat çeken Touch Copy, şimdiden iTunes’i kendine hedef belirlemiştir.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
iTools
iTools, oldukça başarılı görsel anlamda ve kullanım açısından çok iyi dizayn edilmiş iTunes..

Samsung Kies
Samsung cihazlar için hazırlanmış olan pc bağlantı ve cihaz yönetim programı.

iTunes
Apple IOS işletim sistemine sahip cihazlar için hazırlanmış PC bağlantı programı ve multimedya..

BlueStacks App Player
Android işletim sistemini bilgisayar üzerinde çalıştırmak isteyenler için BlueStacks App..

TinyUmbrella
TinyUmbrella programı sayesinde herhangi bir ek bileşene gerek kalmadan ios işletim sistemine..

i-Funbox
Wifi yada Kablo yolu ile iOS cihazlarınıza bağlanarak cihaz içine bilgisayar üzerinden ulaşıp..