CopyTrans Drivers Installer

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

CopyTrans Drivers Installer 2.041Üretici: WindSolutions (Ücretsiz)


CopyTrans Drivers Installer 2.041 Ekran Görüntüsü

Apple ürünleri için PC bağlantısı için donanım bulma programı.

Apple Ürünler İçin Windows Driver/Sürücü Programı


CopyTrans Drivers Installer, apple firması tarafından geliştirilen yada geliştirilmekte olan bir çok cihazın sürücüsünü/ driverini otomatik bir şekilde bilgisayarınıza indirme imkanı sunan bir programdır. Bilgisayarınıza sürücüleri kurmak için normal şartlar altında iTunes programına ihtiyaç duyulmaktadır. CopyTrans Drivers Installer ile bu sorun tamam ile ortadan kalkmaktadır. CopyTrans Drivers Insaller aracılığı ile bilgisayarınıza yüklemiş olduğunuz sürücüler sayesinde iPhone, iPad, iPad2, iPad3, iPod gibi bir çok cihazı bilgisayarınız ile sorunsuz bir şekilde eşleştirebilir ve dosya transferi yapabilirsiniz.

Bir çok Apple ürünü kullanan kullanıcıların en çok ihtiyaç duydukları gereksinimlerden biri de cihazlarını her bilgisayar bağlayamama. Her bilgisayar cihazlarını bağlayamama sorunu bu muhteşem program yani CopyTrans Drivers Installer sayesinde ortadan kalkıyor. Sadece 3.98 Mega Byte kadar küçük bir boyuta sahip olan bu programı, çeşitli mobil aygıtlarda yada USB disklerde taşıyabilir ve istediğiniz bilgisayara yükleyerek yada mail adresinizde saklayabilir ve kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İnternet bağlantısı bulunan her hangi bir bilgisayardan internet hızınıza göre dakikalar hatta saniyeler içerisinde bilgisayarınıza indirip kullanabilirsiniz. Hatta hiç birine gerek yok allindir.com üzerinden rahatlıkla bu program tek tık ile ulaşabilir iPhone, iPad, iPod gibi ürün kullanan kullanıcıların bu küçük ama büyük faydaları olan programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türkçe desteği henüz bulunmayan program üstelik windows XP ve sonrası bütün işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışmaktadır. IOS cihazınız ile her bilgisayarda bilgi paylaşımı istiyorsanız bu programı kullanmanızda fayda var diyor ve tavsiye listemize ekliyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
iTools
iTools, oldukça başarılı görsel anlamda ve kullanım açısından çok iyi dizayn edilmiş iTunes..

Samsung Kies
Samsung cihazlar için hazırlanmış olan pc bağlantı ve cihaz yönetim programı.

iTunes
Apple IOS işletim sistemine sahip cihazlar için hazırlanmış PC bağlantı programı ve multimedya..

BlueStacks App Player
Android işletim sistemini bilgisayar üzerinde çalıştırmak isteyenler için BlueStacks App..

TinyUmbrella
TinyUmbrella programı sayesinde herhangi bir ek bileşene gerek kalmadan ios işletim sistemine..

i-Funbox
Wifi yada Kablo yolu ile iOS cihazlarınıza bağlanarak cihaz içine bilgisayar üzerinden ulaşıp..