Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in /home/alindir/public_html/sources/misc/classes2.php on line 481
KMPlayer Son Sürüm İndir - Ücretsiz Video Oynatma Programı - Alindir

KMPlayer

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

KMPlayer 4.1.4.7Üretici: KMP Media (Ücretsiz)KM player bilgisayarınız da kayıtlı olan videoları oynatabilen programlardan biridir.

Video ve MP3 Oynatan Program


KM player bilgisayarınız da kayıtlı olan, opikdisk disklerdeki yada harici depolama aygıtlarındaki videoları oynatabilen programlardan biridir.

Başlıca desteklediği  formatlar Mp3 , Wav , Ogg gibi ses formatları , Dat , Avi , Mpeg gibi görüntü formatlarıdır. Türkçe dil desteği yanında farklı dil desteği , albüm oluşturabilme desteği , favori listesi oluşturabilme desteği, ekran kontrol desteği ,efekt desteği , 3D, 4K video desteği ,ekran yakalama desteği  gibi multimedya işlemlerini çok olay ve hızlı bir şekil de uygulanabilmekte.

Tüm codec paketleri ile uyumlu çalışabilme URL üzerinden görüntü ve ses alabilme özellikleri yanısıra , Winamp , Media player radyolarını dinleyebilme özelliği , Playback desteği, ID3v1 ve ID3v2 tag desteği ,Multimedia klavyeler ile uyumlu çalışma ve özel tuş atama desteği  ile dikkat çekiyor.

Ayrıca görüntü formatları için otomatik alt yazı bulma özelliği oldukça başarılı ve iş gören bir özellik olarak karşımıza çıkıyor Son olarak Sistem belleğini az kullanma özelliği , şık ön panel ve tüm standart özellikleri kapsayan bu programı kullanımınıza sunuyoruz.

Program windows 8 dahil en popüler daha doğrusu en çok kullanılan windows işletim sistemleri ile uyumlu çalışabiliyor olması programın bir diğer artısı olarak karşımıza çıkıyor.

Ayrıca programın gelişmiş ve kullanıcı dostu basitleştirilmiş arayüzü sayesinde kullanım kolaylığı da programın tercih nedenleri arasındadır. video meraklılarının yüksek kalitede filmler izlemek için tercih edebileceklerini düşünüyor ve listemize ekliyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
GOM Player
GOMLab (GREETECH) tarafından kodlanmış olan bu mükemmel video ve ses oynatıcı dünya genelinde 100..

Media Player Classic
Media player Classic, çok bilinen bir video oynatma programıdır.

3D Video Player
3 boyutlu videoları oynatabileceğiniz güncel bir yazılım olan 3D Video Player deneme sürümü ile..

Aiseesoft Blu-Ray Player
Blu-Ray oynatıcı programların başında helen Aiseesoft Blu-Ray Player oldukça kullanışlı ve kolay..

TVexe
İnternet Üzerinden HD TV izleyebileceğiniz güncel ve görüntü donma problemi nerede ise olmayan bit..

VLC Media Player
Çok çeşitli video formatını destekleyen VLC Media Player 15 yıldan buyana gelmiş olan tecrübesi..