3D Video Player

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

3D Video Player 4.5.4Üretici: Ramka (Deneme Yazılımı)3 boyutlu videoları oynatabileceğiniz güncel bir yazılım olan 3D Video Player deneme sürümü ile karşınızda.

3 Boyutlu Video Oynatıcı Program 

3D Video Player ister 3D videoları 3 boyutlu izleyin isterseniz 2 boyutlu videoları 3 boyutlu izleyin .

Görüntü teknolojileri geliştikçe görüntü seçenekleri de bir o kadar artış gösterdi bir yandan çok yüksek çözünürlüklerde görüntü teknolojisi alıp başını giderken bir yanda da 3D (3 Boyut) görüntü teknolojisi ilerlemesine devam ediyor. 3 boyut teknolojisi bundan yaklaşık 5 yıl önce oldukça yüksek maliyetli bir teknoloji olmasına karşılık geçtiğimiz yıl ve bu yıl bu teknolojide diğer teknolojiler gibi yavaş yavaş ucuzlamaya başladı.

3D teknolojisi şimdilik Televizyonlarda hızlı bir artış gösterse de yavaş yavaş bilgisayarlarda da kendini göstermeye başlıyor üstelik bilgisayarların işlemci ve görüntü işleme teknolojileri televizyonlardan çok önde olduğu için 3D bir videoyu izlemek için 3D bir ekrana da ihtiyacınız yok.

3D Video Player gibi programlar bu işi rahatlıkla halledebiliyor tek sahip olmanız gereken bir bilgisayar dışında 3D destekli herhangi bir gözlük.

Program AVI, MKV (.mkv) , MP4 (.mp4, .m4v), FLASH (.flv), WMV (.wmv, .asf), RealMedia (.rm, .rmvb), QuickTime (.mov, .qt, .m4v, .mp4), 3GP (.3gp2, .3gpp, .3gp, .3g2), HD video (.m2ts, .mts, .tod, .wmv, .mpg, .mov), DVD (.vob, .ifo) gibi ve daha bir çok video formatının yanında tabii ki 3D videoları da desteklemekte.

3D Video Player'in en güzel yanı ise 2D bir videoyu 3D ye dönüştürebiliyor olması yapmanız gereken videoyu açıp 3D butonuna basıp gözlüğünüzü takıp arkanıza yaslanıp videonuzu izlemek. Burada tavsiyemiz yüksek çözünürlüğe sahip videoları kullanmanız programın daha verimli 3D görüntü vermesini sağlayacaktır.

Genel hatları ile program oldukça kullanışlı ve basit 3D teknolojisini bilgisayarınıza sadece bir program ile getirmesi de cabası 3D meraklılarına tavsiye edilir.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
GOM Player
GOMLab (GREETECH) tarafından kodlanmış olan bu mükemmel video ve ses oynatıcı dünya genelinde 100..

KMPlayer
KM player bilgisayarınız da kayıtlı olan videoları oynatabilen programlardan biridir.

Media Player Classic
Media player Classic, çok bilinen bir video oynatma programıdır.

Aiseesoft Blu-Ray Player
Blu-Ray oynatıcı programların başında helen Aiseesoft Blu-Ray Player oldukça kullanışlı ve kolay..

TVexe
İnternet Üzerinden HD TV izleyebileceğiniz güncel ve görüntü donma problemi nerede ise olmayan bit..

VLC Media Player
Çok çeşitli video formatını destekleyen VLC Media Player 15 yıldan buyana gelmiş olan tecrübesi..