VLC Media Player

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

VLC Media Player 2.2.2Üretici: VideoLAN Project (Ücretsiz)


VLC Media Player 2.2.2 Ekran Görüntüsü

Çok çeşitli video formatını destekleyen VLC Media Player 15 yıldan buyana gelmiş olan tecrübesi ile video oynatıcılarda dünya liderleri arasına girmeyi başarmış.

Son Zamanların En Popüler video Oynatıcısı


VLC Media Player son zamanlarda popüler video oynatıcılar arasında yerini aldı. 49 milyonun üzerinde indirilme oranına sahip olan VLC Media Playerin  en büyük özelliği diğer ücretsiz video oynatıcılardan çok daha fazla video formatın ı desteklemesidir.

VLC kolay ve basit bir şekilde kurulum arayüzü ile göz doldurmaya devam ediyor bir çok video formatı yanında bir çok ses codecini de sistemine dahil etmiş. Bu özelliği sayesinde izlemek istediğiniz video dosyalarının desteklenmeyen ses formatlarından dolayı  ortaya çıkan sinirlerimizin bozulma durumunu da  önleyerek manevi anlamda da bize destek vermekte .

İncelemelerimiz sonucunda VLC Media Player MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, MP3, and OGG, DVDs veVCDs formatlarında yüksek kalitede görüntü ve ses kalitesine ulaşarak başarısını ve kalitesini bizlere kanıtladı. Son olarak  IPv4 veya  IPv6 formatların da network /internet üzerinde izleyebildiğimiz videolarda da yüksek başarıya ulaşmayı başardı bu test ile rakiplerinin bir çoğunu da geride bırakabileceğini de kanıtlamış oldu diyebiliriz. Programın Türkçe dil desteği mevcut ayrıca  program windows 8 dahil windows XP ye kadar tüm işletim sistemlerini de tam olarak desteklemekte.

Kullanım kolaylığı popülaritesi kullanıcı dostu arayüzü ve takılmadan pürüzsüz bir video izleme deneyimi sunan VLC Media Player kesinlikle tavsiye edebileceğimiz güncel ve güzel programlardan biri olarak listemizdeki yerini alıyor.
Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
- "Rincewind" yetenekleri ile yeni kod çözücüler eklenmiş özellikle HEVC ve VP9 format desteği.  - Bir diğer önemli düzeltme de ses çözücüler eklenmiş ve daha çok ses çözücüsü eklenmiş. - Çeşitli arayüzler ile farklı arayüz seçenekleri.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
GOM Player
GOMLab (GREETECH) tarafından kodlanmış olan bu mükemmel video ve ses oynatıcı dünya genelinde 100..

KMPlayer
KM player bilgisayarınız da kayıtlı olan videoları oynatabilen programlardan biridir.

Media Player Classic
Media player Classic, çok bilinen bir video oynatma programıdır.

3D Video Player
3 boyutlu videoları oynatabileceğiniz güncel bir yazılım olan 3D Video Player deneme sürümü ile..

Aiseesoft Blu-Ray Player
Blu-Ray oynatıcı programların başında helen Aiseesoft Blu-Ray Player oldukça kullanışlı ve kolay..

TVexe
İnternet Üzerinden HD TV izleyebileceğiniz güncel ve görüntü donma problemi nerede ise olmayan bit..