RealPlayer

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

RealPlayer 18.0.0.112Üretici: RealNetworks (Ücretsiz)90 lı yılların ortasından bu yana kullanılan bir ses ve video oynatıcısı olan RealPlayer gelişimine devam ediyor.

Eski ve Çok Popüler Bir video Oynatıcı Program


RealPlayer 90 lı yılların sonuna doğru tanıştığımız popülaritesini yıllar içerisinde arttırmayı başarmış olan bir video ve ses oynatma programı. RealPlayer yaklaşık 15 yılın getirmiş olduğu tecrübe ile hemen hemen bütün video ve ses formatlarını desteklemesi ile çok kullanılan bir video oynatma programıdır. Program yıllar içerisinde video ve ses formatlarını yakından takip edip tümüne destek vermeye çalışmış. Ayrıca programın yıllar içerisinde yine arayüzünü de yaptığı kısmen değişikler ile daha görsel ve kullanımı kolay bir arayüz tasarlamış.

RealPlayer cloud ile aynı zamanda son yıllarda popüler olan flash videoları da desteklemekte internet üzerinde izleyebildiğiniz videoları artık RealPlayer üzerinden direkt olarak izleyebilir hata bunları kaydedebilirsiniz. Popüler video izleme ve paylaşma sayfalarına da direkt olarak bağlanabilen bir yazılım olan RealPlayer son sürümünde yeni özellikler de sahip.

Program ile bilgisayarınıza indirdiğiniz videolar üzerinde çeşitli editleme işlemleri de yapabiliyorsunuz programın bu özelliği hem oynatıcı hem de video editör olarak istemediğiniz bölümleri çıkarabiliyor olmanız programı diğerlerin den ayırt edici bir özellik olarak gözümüze çarpıyor.

RealPlayer aynı zamanda bir video browseri olarak kullanabileceğiniz bir yazılım en popüler video sitelerinin kategorilerine direk olarak ulaşabilirsiniz yada video türüne göre tarama yapabilirsiniz. Bu şekilde programı bir video browser olarak kullanmak mümkün, kaldı ki programın üreticisi firma RealNetworks programın en iyi video tarama aracı olduğunu iddia etmekten de çekinmiyor.
Program ile direkt olarak videolarınızı başka bir programa ihtiyaç olmadan VCD ve DVD gibi optik disklere kayıt edebiliyor. Şu ana için Blu-ray desteği bulunmuyor bunu da belirtmeden geçmeyelim.

Programın bir kaç diğer özelliği ise internet kanallarına sahip olması ve Spor, Eğlence, Haber, Yeni ve Popüler gibi bir çok kanala sahip olması programın programın kullanım alanını oldukça geliştiriyor. Ayrıca program üzerinden kayıt ettiğiniz videoları değişik formatlara çevirebiliyorsunuz. RealPlayer bilgisayarınızda medya oynatıcısı veya yöneticisi olarak kullanabileceğiniz çok kapsamlı ve güncel bir program olarak arşivinizde olması gerektiğine inandığımız güzel bir yazılım olarak tavsiye ediyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle RealPlayer:
Video İzle RealPlayer:

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
GOM Player
GOMLab (GREETECH) tarafından kodlanmış olan bu mükemmel video ve ses oynatıcı dünya genelinde 100..

KMPlayer
KM player bilgisayarınız da kayıtlı olan videoları oynatabilen programlardan biridir.

Media Player Classic
Media player Classic, çok bilinen bir video oynatma programıdır.

3D Video Player
3 boyutlu videoları oynatabileceğiniz güncel bir yazılım olan 3D Video Player deneme sürümü ile..

Aiseesoft Blu-Ray Player
Blu-Ray oynatıcı programların başında helen Aiseesoft Blu-Ray Player oldukça kullanışlı ve kolay..

TVexe
İnternet Üzerinden HD TV izleyebileceğiniz güncel ve görüntü donma problemi nerede ise olmayan bit..