SlimBrowser

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

SlimBrowser 8.00.001



Üretici: FlashPeak (Ücretsiz)


SlimBrowser 8.00.001 Ekran Görüntüsü

Hızlı ve çok özellikli bir internet tarayıcısı olan SlimBrowser internette gezinmek artık daha kolay.

Alternatif İnternet Tarayıcısı


Tarayıcı piyasasının hala büyük bir kısmını elinde bulunduran Windows Explorer ardından  Google Chrome ve FireFox Mozillanın yanında bu sektöre girmeye çalışan SlimBrowser adına yakışır bir şekilde oldukça küçük Slim bir yapıya ve boyuta sahip. Sadece 3.23 MB boyuta sahip bu tarayıcı küçük boyutunun getirmiş olduğu avantaj ile oldukça süratli çalışmakta.

Bu süratini daha ilk açılışta gösteren SlimBrowser nerede ise tıklar tıklamaz açılabiliyor ,Tabii ki küçük boyutundan dolayı görsel açıdan biraz zayıf kalmış olsa da kullanım kolaylığı ve hızlı çalışması sayesinde şimdilik bu eksiği göz ardı edilebilir.

Ayrıca yapısı ve kodlama dili sayesinde Windows , Linux ve Mac işlerim sistemlerinde çok uyumlu ve hızlı çalışabiliyor. Diğer tarayıcılar da ki özelliklerin hemen hemen hepsine sahip olan slimbrowser kişiselleştirme ve add-ons özellikleri de mevcut ve ayrıca farklı Skin seçeneklerine de sahip.

SlimBrowser son sürümü ile beraber bir çok yenilik de sunmuş örneğin Site içi virüs /trojan/spy taraması , En çok ziyaret edilen siteler menüsü ,favoriler menüsü ve en güzeli ise otomatik form doldurma özelliği. Form doldurma özelliği sayesinde kişisel bilgilerinizi hafızasında tutarak daha hızlı form doldurabiliyorsunuz ayrıca bu özelliğini geliştirilmiş güvenlik motoru ile koruma altına alınmış.

Son olarak Fast internet Download Manager,Youtube Video Download ,Facebook Entegrasyonu Adblocker, Hızlı aram çubuğu  ve online  hava durumu entegrasyonları ile tek program ile birçok işlev gerçekleştirme imkanı sunmakta.

Alternatif olarak denenebilecek olan bir tarayıcı 7 milyonun üzerinde indirilme oranı ile oldukça başarılı bir yazılım olduğunu kanıtlamakta alternatif tarayıcı arayanlar için kullanılmaya değer diye düşünüyoruz.

Ayrıca programın TÜRKÇE dil desteği de mevcut yapmanız gereken tek şey programı kurduktan sonra settings kısmında Language bölümünde Türkçe yi seçmek. Slim Browser son sürüm indir linkine tıklayarak bilgisayarınızda kurmanız yeterli.





Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
-Reklam engelleyici seçilebilir hale getirilmiş.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...




Alakalı Popüler
Google Chrome
Son yıllarda gelişimini hızlandıran ve yapısına bir çok yeni özellik ve güvenlik uyumlulukları..

Yandex Browser
Chromium tabanlı bir web tarayıcısıdır.

Mozilla Firefox
Kendini sürekli yenileyen ve güncel gelişmelere ayak uyduran dünya çapında 10554 aktif gönüllüsü..

Tor Browser Bundle
Alternatif bir Web browser yani web tarayıcısı eklentisi ve tarayıcısı .

Torch Browser
Farklı ve kullanımı gerçektende çok kolaylaştırılmış bir internet tarayıcısı (Browser).

Opera
Dünya çapında en çok kullanılan ilk 5 web browser dan biri, 2000 lerin başından buyana varlığını..