SpeedBit Video Accelerator

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

SpeedBit Video Accelerator 3.3.8.0Üretici: Speedbit (Deneme Yazılımı)İnternetten video izlemek çok eğlenceli olsa da bazen bazı sitelerin hızlarından dolayı videolarda donmalar yaşanabiliyor. Bu sorunun çözümü SpeedBit Video Accelerator olabilir program ile internet üzerinden izlenilen videoların yavaşlama sorununu çö

Online Hızlı video İzleme Programı


SpeedBit Video Accelerator ile online videolara artık işkence olmaktan çıkacak. İnternet de artık sıklıkla karşılaştığımız yüksek kaliteli videoları izlemek zaman zaman problem olabiliyor özellikle internet hızınız normalden yavaşlamış yada aynı network yapısında tek internet bağlantısı olan sistemlerde video izlemek bazen problem olabilmektedir.

İnterentten online olarak izlediğiniz videolar zaman zaman yavaşlar ve görüntüde donmalar yapar . Bu durumun sebebi video tek bağlantı üzerinden ekranınıza akar fakat bazen normalden fazla bağlantı olduğunda sunucunun hızı yeterli gelmez ve internet hızınız ne kadar hızlı olursa olsun donma sorununu yaşamaktan kaçamazsınız.

İşte bu problemleri kökten halledebilecek bir program olan SpeedBit Video Accelerator izlediğiniz videoya birçok bağlantı ile bağlanır ve daha hızlı indirir dolayısı ile filim izlerken bu takılmalar dan da kurtulmuş olursunuz. Ayrıca Programın Türkçe dil desteği olması ise başlı başına ayrı bir güzellik olarak karşımıza çıkmış.

Programın bir başka özelliği ise izlediğiniz son on videoyu hafızasında tutarak aynı videoları tekrar indirmeye gerek kalmadan hiç takılmadan izleme imkanı veriyor bu özelliği sayesinde benzerlerinden ayrılan bu program sayesinde çevrim içi video izlemek artık bir zevke dönüşebilir.

SpeedBit Video Accelerator Yahoo, Dailymotion, Metacafe, Facebook, MySpace, Break, EA, ESPN, MSNBC, ABC, Veoh, Grouper, CNN, AOL Video, Bebo ve daha 100 den fazla video siteleri ile gayet uyumlu bir şekilde çalışıyor tüm videoları program üzerinden izleyebiliyorsunuz.

Kolay kullanımı ve etkin video buffer teknolojisi vede basitleştirilmiş kullanıcı dostu arayüzü ile çevrim içi video meraklılarına tavsiye edebileceğimiz güzel programlardan biri olarak tavsiye listemizde yerini alıyor.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
GOM Player
GOMLab (GREETECH) tarafından kodlanmış olan bu mükemmel video ve ses oynatıcı dünya genelinde 100..

KMPlayer
KM player bilgisayarınız da kayıtlı olan videoları oynatabilen programlardan biridir.

Media Player Classic
Media player Classic, çok bilinen bir video oynatma programıdır.

3D Video Player
3 boyutlu videoları oynatabileceğiniz güncel bir yazılım olan 3D Video Player deneme sürümü ile..

Aiseesoft Blu-Ray Player
Blu-Ray oynatıcı programların başında helen Aiseesoft Blu-Ray Player oldukça kullanışlı ve kolay..

TVexe
İnternet Üzerinden HD TV izleyebileceğiniz güncel ve görüntü donma problemi nerede ise olmayan bit..