Web Freer

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Web Freer 1.0.3.504Üretici: WebFreer (Deneme Yazılımı)Alternatif ve hızlı derleme özelliğine sahip olan Web Freer alternatif olarak kullanabileceğiniz bir program.

Alternatif ve Farklı Bir Web Browser


Web Freer programı, günümüzde bir çok farklı firmanın kendine ait olarak bulunduğu Google Chrome, İnternet Explorer, Mozilla Firefox ve Opera gibi web tarayıcıları vardır ( browser ) Web Freer Chromium tabanlı web tarayıcıların bir diğer örneğidir. İnternet bağlantısı olan tüm bilgisayarların " Wolrd Wide Web " olarak adlandırılan ve halk arasında internet de surf olarak bilinen gezintiye imkan sunan bu programlar, kullanıcıların kişisel verilerini izleme ve saklama yeteneğine sahiptir.

İnternette attığınız her adımı izleyebilen tarayıcılar geliştiren kötü niyetli yazılımcılara karşı, her noktada kullanıcıların güvenliğini düşünen ve tüm geliştirmeleri kullanıcı gizliğine dayalı yapan firmalar arasında en bilinen ve güvenilen firma ise tarayıcısına da ismini veren Web Freer firmasıdır.

Web Freer programını bilgisayarınıza güvenerek indirip kullanabileceğiniz alternatif bir web tarayıcıdır. Web Freer ile yapacağınız sörf sizin ve bilgisayarınızın güvende kalmasını sağlayarak, kişisel bilgilerinizin art niyetli kişilerin eline geçmesini önleyecektir. Yazılım mühendisleri tarafından özenle inşa edilen kendine has güvenlik duvarı uygulaması, gizli gezinme modu, çerez silici modülü ve özgün proxy yapısı sayesinde hem sizin hemde çocuklarınızın zeka gelişimi yönünden zararlı sayılabilecek içerikleri filtrelenerek interneti daha zararsız ve daha güvenli bir yer haline getiriyor.

Web Freer bilgisayarınızda diğer tarayıcılara nazaran daha az yer kaplamaktadır ki bu kullanıcıların özellikle aradığı bir özelliktir. Kotalı internet kullanıcıları bu programı indirmek istedikleri zaman toplamda 33 megabyte civarında bir yer kaplamaktadır. Program ayrıca IP gizleme özelliği ile sizi gizli tutar ayrıca bloklu siteleri farklı proxyler kullanarak engellemeleri de ortadan kaldırır. Web Freer indirmek için allindir.com sitesi sizlere en güvenilir ve en temiz kaynak linkini sunmaktadır. Kullanım kolaylığı kendine özgün yapısı ile kullanıcılara farklı bir deneyim sunan programı denemekte fayda var diyoruz ve listemize ekliyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Google Chrome
Son yıllarda gelişimini hızlandıran ve yapısına bir çok yeni özellik ve güvenlik uyumlulukları..

Yandex Browser
Chromium tabanlı bir web tarayıcısıdır.

Mozilla Firefox
Kendini sürekli yenileyen ve güncel gelişmelere ayak uyduran dünya çapında 10554 aktif gönüllüsü..

Tor Browser Bundle
Alternatif bir Web browser yani web tarayıcısı eklentisi ve tarayıcısı .

Torch Browser
Farklı ve kullanımı gerçektende çok kolaylaştırılmış bir internet tarayıcısı (Browser).

Opera
Dünya çapında en çok kullanılan ilk 5 web browser dan biri, 2000 lerin başından buyana varlığını..