Wise Folder Hider

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Wise Folder Hider 4.14.151Üretici: WiseCleaner (Ücretsiz)


Wise Folder Hider 4.14.151 Ekran Görüntüsü

Kimsenin bulmasını istemediğiniz dosyalarınız mı var? WiseCleaner firmasının ücretsiz olarak sunduğu Wise Folder Hider ile istediğiniz her çeşit dosyayı saklayarak sadece sizin erişiminize izin vermiş olacaksınız.

WiseCleaner'dan Dosya ve Klasör Gizleme Programı.


Wise Folder HiderWiseCleaner yazılım firmasının dosya veya klasör gizleme programıdır. WiseCleaner firması yaptığı yazılımlar güncel kullanışlı ve etkili yazılımları ile son yılların trend yazılım firmalarından biri olarak yükselişine hızla devam ediyor.

Bu yazılımlarından bir tanesi olan Wise Folder Hider ile istediğiniz dosya yada Klasörü kolaylıkla gizleyebilir ve en üst düzeyde korumaya alabilirsiniz. Ayrıca program sadece dosya klasör değil hard disk,usb,flash ve taşınabilir diskleride gizleyebiliyor ve şifre girmeden kesinlikle açılamıyor.

Programın kullanımı çok basit kurulum ardından masa üstünde beliren klasör içine istediğiniz klasörü yada dosyayı yada diski sürükle bırak yada sağ tuş menüsü ile direkt olarak gizleyebiliyorsunuz. Üstelik programın Türkçe dil desteği de mevcut olması programa ayrı bir güzellik katıyor gerçi çok fazla menüye sahip bir program değil ama Türkçe dil desteği olması yinede artı bir yanı olarak gözümüze çarpıyor...

Sonuç olarak kendini kesinlikle kanıtlamış bir firmanın yazılımı, program kullanımı kolay ve basit arayüzü vede sağlam bir şifreleme algoritması ile donatılmış . Wise Folder Hider kesinlikle güvenlik gerektiren dosyalar için kullanılmalı diyoruz ve tavsiye listemize ekliyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
MiniTool Partition Wizard Free Edition
Alternatif olarak kullanabileceğiniz bir başka hard disk partition yapılandırma programı küçük ve..

DriverMax
İşletim sistemlerinin en çok ihtiyaç duyduğu programlardan biri sürücü bulma programı.

TeraCopy
TeraCopy hızlı bir dosya kopyalama programıdır.

Duplicate Cleaner
Bilgisayarlarımızın kapasiteleri genişledikçe farkında olmadan aynı dosyalardan 1 den fazla sabit..

Total Commander
İşte size hem local hemde FTP üzerinde kullanabileceğiniz mükemmel bir dosya yönetim programı.

EaseUS Partition Master Free Edition
Partition Magic programına alternatif olabilecek Easeus Partition Master Free Edition sürekli..