ZC Video Converter

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

ZC Video Converter 4.0.7.1792Üretici: ZC Software (Ücretsiz)Mobil cihazlar için video oynatabilecek şekilde videolarınızı dönüştürebilen bir program.

Mobil video Dönüştürme Programı


ZC Video Converter Video dosyalarınızı değiştirebileceğiniz üzerinde oynamalar yapabileceğiniz güncel ve kullanışlı bir video dönüştürme programıdır. Mobil aygıtların ve video kayıt cihazlarının ulaşılabilirliği arttıkça elimizde yüzlerce video dosyası oluşmaya başladı. Peki bu video dosyalarının her ortamda açmamız mümkün mü?  ZC Video Converter son sürüm ile mümkün program hemen hemen bütün video formatlarını iPod, iPhone, Mobille phone, Pocket PC, PSP, Zune, HD TV, Blackberry,Palm, iTouch,  ve daha bir çok vilindik ve çok kullanılan video formatlarına birkaç tıklama ile dönüştürebilirsiniz.

Program sadece video değil ses formatlarını da değiştirebiliyor mp3, m4a, ac3, mp2, wma, aac, amr, sun au, wav, Ogg gibi bir çok ses dosyasına da rahatlıkla çevirebiliyorsunuz. Program sadece ses formatı değiştirme değil aynı zamanda video dosyalarınızdan ses dosyalarını da ayrıştırabilirsiniz. ZC Video Converter mobil cihazlar için en uygun video format dönüştürücü program olduğunu idda ediyor, Ayrıca dönüştürdüğünüz videoları aynı zamanda program üzerinden direkt olarak DVD yada CD ye yazdırabilirsiniz. Program rakiplerine göre bir tık daha hızlı convert işlemi yaptığını da söylemeden geçmeyelim. Aynı hızı DVD rippleme işinde de yaptığını da ekleyelim.

Programın özellikleri saymakla bitmiyor diyebiliriz, convert esnasında ön izleme, Çoklu dosya dönüştürebilme , Otomatik görevlendirme Dönüştürme işlemi sonrası PC yi kapatabilme, Video kırpma özelliği, Kullanıcı dostu arayüzü, DVD menüsü hazırlayabilme gibi sayısız özelliği mevcut. Windows NT ve sonrasındaki bütün işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışan programın şuan için Türkçe dil desteği bulunmamaktadır ancak Türkçe haricinde bir çok dil desteği mevcuttur .

Dünya genelinde milyonlarca kez indirilmiş olan programı video kolleksiyoncuları için tavsiye edebiliriz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
FormatFactory
Ses, video, dijital fotoğraf gibi multimedya formatını tümünü dönüştürebilen ücretsiz bir format..

Total Video Converter
Dünya genelinde 15 milyondan faza indirilme oranı ile kendini kanıtlamış olan Total Video..

MacX Video Converter Pro
Videolarınızı yüksek çözünürlükte ve mobil cihazların formatına dönüştürmek istermisiniz.

GOM Video Converter
Gom Player dünya genelinde 50 milyonun üzerinde indirilme oranı ile en çok tercih edilen video..

MediaCoder
Etkili, hızlı, çoklu format desteği olan bir video, ses format değiştirme ve rippleme programı..

ConvertXtoDVD
ConvertXtoDVD, tam anlamı ile video dosyalarını DVD formatına çevirmek için tasarlanmış süper bir..