Comodo Dragon

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Comodo Dragon 55.0.2883.59Üretici: Comodo (Ücretsiz)


Comodo Dragon 55.0.2883.59 Ekran Görüntüsü

İnternet tarayıcı pazarına girmeye çalışan Comodo Dragon Internet Browser 4.8 sürümü ile karşınızda.

Comodo'nun Web browser Programı


Comodo Dragon internet Browser internette gezinirken aynı zamanda güvenliğim de yüksek olsun diyorsanız işte size alternatif. Comodo yazılım firması esasen antivirüs ve internet güvenliği konusunda uzman olmuş , 10 milyonlara ulaşmış kullanıcı sayısı ve çok kaliteli programlara imza atmış olan bir güvenlik yazılımı firmasıdır. Firma hem güvenliği hemde kullanımı kolay olan bir yazılım geliştirerek Comodo Dragon Internet Browser hayata geçirmiş .

Google Chrome'nin altyapısının kullandığı bu alternatif web browseri hem güncel ve tasarımı oldukça şık hemde güvenlik yönünden nerede ise hemen hemen hiç güvenlik açığı olmayacak şekilde tasarlanmış. SSL Güvenlik sertifikasına sahip olan bu web tarayıcısı ile gönül rahatlığı ile internette gezebilir, bankacılık işlemlerinizi yapabilir vede güvenlik kaygılarınızı bir kenara atabilirsiniz.

Comodo firmasının güvenlik yazılımlarındaki başarısı ve yılların getirmiş olduğu birikim ve güçlü altyapısı sayesinde artık saldırı tehditlerinden bilgisayarınızı koruyabilirsiniz. Üstelik bu alternatif web browser in Türkçe dil desteği de mevcut. İnternet hırsızlığının çok yayılmaya başlandığı son yıllarda online bankacılık işlemleri hackerlerin iştahını kabartmakta ancak Comodo gibi firmalar bu duruma artık dur diyerek Comodo Dragon Internet Browser son sürüm indir ile internet kullanıcılarını koruma altına almayı hedeflemiş.

Sonuç olarak Chrome'nin güçlü yapısı ile en az google chrome kadar hızlı Comodo yazılım farkı ile de bir o kadar güvenli olan alternatif bir web tarayıcısı olarak Comodo Dragon Internet Browser i kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Google Chrome
Son yıllarda gelişimini hızlandıran ve yapısına bir çok yeni özellik ve güvenlik uyumlulukları..

Yandex Browser
Chromium tabanlı bir web tarayıcısıdır.

Mozilla Firefox
Kendini sürekli yenileyen ve güncel gelişmelere ayak uyduran dünya çapında 10554 aktif gönüllüsü..

Tor Browser Bundle
Alternatif bir Web browser yani web tarayıcısı eklentisi ve tarayıcısı .

Torch Browser
Farklı ve kullanımı gerçektende çok kolaylaştırılmış bir internet tarayıcısı (Browser).

Opera
Dünya çapında en çok kullanılan ilk 5 web browser dan biri, 2000 lerin başından buyana varlığını..