Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in /home/alindir/public_html/sources/misc/classes2.php on line 481
Media Player Codec Pack Son Sürüm İndir - Ücretsiz Codec Paket Programı - Alindir

Media Player Codec Pack

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Media Player Codec Pack 4.4.0Üretici: Media Player Codec Pack (Ücretsiz)Windows media player tüm video formatlarını desteklemeyebilir, ses ve video codec problemlerini çözmek için media player codec pack i indirip yükleyebilirsiniz.

Media Player codec Paketi Programı


Video ve ses Codec problemi nedir? Tam bilgisayarınızın karşısına geçmiş bir filim izlemek istiyor ve dosyayı çalıştırıyorsunuz fakat  birde bakmışız ki görüntü yok ses var ama görüntü yok. işte bu sorunların temel nedeni bilgisayarınızda dosyanızı açacak codec yani sıkıştırılmış video dosyanızın kodlarını çözecek yazılım.

Windows tabanlı bütün  işletim sisteminin tamamında çalışabilen media player codec pack  hem 64 bit hemde 32 biti desteklemektedir.

Program birçok video ve ses formatını desteklemektedir , programı yükledikten sonra hemen hemen tüm video dosyalarını sorunsuz olarak izleyebileceksiniz.

Desteklediği bazı ses formatları nı saymak gerekir ise aac, ogg , flv, mp4, m4v, m4a, mkv, avi,ogm, flac, ape, mpc , wav  gibi çok kullanılan ses dosyaları önde gelmektedir.

Desteklediği  video formatları ve paket içeriği: 

    MPEG4, MPEG2, AC3, DTS , AVC, DivX,x264, h.264 XviD, MP4 ,AVC, H.264, x264, H.263, H.261, DivX, XviD, Flash Video, VP3-8, Morgan JPEG, MJPEG, MPEG4, MPEG2 ve daha birçok video ve resim dosya türünü desteklemektedir.
    Flash Video Splitter 1.4.2499 x86 & x64  ve bir çok ses ve görüntü filitrelerini de desteklemektedir. AC3Filter 1.63b x86 , x64.AC3File 0.7b x86 &, x64 Spdifer 0.3b x86 , x64
    Ayrıca Dolby Digital ses sistemli video dosyalarınızı 7.1 veya 5.1 ses türüne sahip videolarınızda açmaktadır.

Tüm bu özelliklerini göz önünde bulundurursak Media Player Codec pack son sürümünü indirip bilgisayarımızda özellikle windows  işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarda mutlaka yüklü olması gerektiğini belirtelim.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
GOM Player
GOMLab (GREETECH) tarafından kodlanmış olan bu mükemmel video ve ses oynatıcı dünya genelinde 100..

KMPlayer
KM player bilgisayarınız da kayıtlı olan videoları oynatabilen programlardan biridir.

Media Player Classic
Media player Classic, çok bilinen bir video oynatma programıdır.

3D Video Player
3 boyutlu videoları oynatabileceğiniz güncel bir yazılım olan 3D Video Player deneme sürümü ile..

Aiseesoft Blu-Ray Player
Blu-Ray oynatıcı programların başında helen Aiseesoft Blu-Ray Player oldukça kullanışlı ve kolay..

TVexe
İnternet Üzerinden HD TV izleyebileceğiniz güncel ve görüntü donma problemi nerede ise olmayan bit..